مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

قتل پس از کشیدن قلیان!


مجله اینترنتی راه ما:عده‌ای جوان، که برای کشیدن قلیان به یک قلیان‌سرای غیرمجاز در منطقۀ مهدی‌آباد مشهد رفته بودند، پس از خروج از این مکان، با یکدیگر درگیر شدند و یک جوان ۲۲ساله با ضربۀ یک شیء برنده به گردنش جان باخت.

منتشر شده در تاریخ 1396/05/21 - 6 ماه پیش
چند جوان از محلۀ ابراهیم‌آباد، که برای کشیدن قلیان به منطقۀ مهدی‌آباد مشهد رفته بودند، پس از بیرون آمدن از یک قلیان‌سرای غیرمجاز، به دلیل کل‌کل‌های جوانی، با یکدیگر درگیر شدند.
در پی این درگیری دسته‌جمعی، یک جوان ۲۲ساله، بر اثر برخورد یک شیء برنده با گردنش، زخمی می‌شود و به علت پاره شدن یکی از شریان‌های اصلی گردنش، جان خود را از دست می‌دهد.
مأموران کلانتری شهید رجایی مشهد، با حضور در محل، بازپرس جنایی دادسرای عمومی و انقلاب مشهد را در جریان می‌گذارند و قاضی Judge میرزایی، با حضور در محل و پس از بررسی‌های میدانی، دستور دستگیری ضاربان را صادر می‌کند.
سه متهم در ارتباط با این نزاع دسته‌جمعی دستگیر می‌شوند و دو نفر از متهمان، با معرفی دیگر متهم این پرونده، که جوانی ۱۸ساله و تبعۀ خارجی است، او را عامل این جنایت Crime معرفی می‌کنند.
قاضی میرزایی در حالی شخصاً بازجویی از متهم ۱۸ساله را انجام می‌دهد که این متهم مدعی است او این جنایت را مرتکب نشده است.
تحقیقات از این افراد در حالی ادامه دارد که آن‌ها در برابر قاضی میرزایی اعتراف کرده‌اند هرچندوقت‌یک‌بار برای کشیدن قلیان به این قلیان‌سرای غیرمجاز می‌رفته‌اند و در روز حادثه، پس از بیرون آمدن، چند جوان، که از اهالی مهدی‌آباد بودند، به آن‌ها گیر داده‌اند که چرا از ابراهیم‌آباد به آنجا رفته‌اند و همین موضوع موجب درگیری میان آن‌ها شده است.
قاضی ویژۀ قتل Murder دادسرای عمومی و انقلاب مشهد گفت: «تا رسیدن نتیجۀ پزشکی قانونی دربارۀ علت مرگ، تحقیقات از متهمان ادامه دارد.».
قاضی با بیان اینکه دستور رسیدگی به این پرونده صادر شده است بیان کرد: «گفته می‌شود این قلیان‌سرای غیرمجاز مجهز به دوربین مداربسته بوده که دستور بررسی فیلم‌های ضبط‌شده نیز داده شده است.»...
ابوعطا
اخبار اختصاصی مجله اینترنتی راه ما را از دست ندهید:
ارتباط خارج از عرف با جوانی داشتم که هم سن پسرم بود / وقتی شوهرم فهمید ...
راز تلخ قتل دختر 11 ساله در جنگل + عکس
اعدام جوان شیطان صفت در شیراز / پدر احسان بی نوا چه گفت؟ + عکس
اعتراف 18شیطان صفت اروپایی به اقدام شوم با 278 زن و پسر +عکس
هانیه را به بهانه ساخت کلیپ زیرزمینی به آپارتمانم در کرج بردم و ... + عکس
کشف جسد الهه 2 ساله در چاه فاضلاب / او از چهارشنبه گمشده بود + عکس
شک عروس و داماد / به راحتی با من دوست شدی پس ...
فیلم لحظه اسارت شهید مدافع حرم محسن حججی + تصاویر
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است