مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

گیرکردن خودرو شاسی بلند در سیل گلستان + عکس


در اثر جاری شدن سیل در شمال این استان 2 نفر کشته شدند و تاسیسات زیربنایی برخی روستاها خسارت دید.

منتشر شده در تاریخ 1396/05/21 - 5 ماه پیش
رکنا: مدیر کل مدیریت بحران استانداری خراسان رضوی گفت: در پی بارش های رگباری ظهر امروز در مناطق شمالی این استان و جاری شدن سیلاب شدید، بخش هایی از تاسیسات زیربنایی و راه های شهرستان های قوچان، درگز و کلات دچار خسارت شد.  خسارات مزبور در مناطق باجگیران، درگز، پارک ملی تندوره، میانکوه، درونگر و بخش هایی از شهرستان کلات بیشتر است و امکان امداد رسانی در برخی از روستاهای این مناطق و دسترسی به آنها وجود ندارد.. مدیر کل مدیریت بحران استانداری خراسان رضوی گفت: بر اساس آمارهای تایید شده تاکنون یک پیر مرد در منطقه تیرگان لطف آباد درگز و یک کودک در روستای جلیل آباد کلات در اثر سیل جان باخته و تعدادی خودرو نیز در مناطق سیل زده گرفتار سیلاب شده و مفقود شده اند که بیشترین تعداد خودروهای مزبور در روستای بابا رمضان شهرستان کلات بوده است.
رکنا: مدیر کل مدیریت بحران استانداری خراسان رضوی گفت: در پی بارش های رگباری ظهر امروز در مناطق شمالی این استان و جاری شدن سیلاب شدید، بخش هایی از تاسیسات زیربنایی و راه های شهرستان های قوچان، درگز و کلات دچار خسارت شد.
خسارات مزبور در مناطق باجگیران، درگز، پارک ملی تندوره، میانکوه، درونگر و بخش هایی از شهرستان کلات بیشتر است و امکان امداد رسانی در برخی از روستاهای این مناطق و دسترسی به آنها وجود ندارد..
مدیر کل مدیریت بحران استانداری خراسان رضوی گفت: بر اساس آمارهای تایید شده تاکنون یک پیر مرد در منطقه تیرگان لطف آباد درگز و یک کودک در روستای جلیل آباد کلات در اثر سیل جان باخته و تعدادی خودرو نیز در مناطق سیل زده گرفتار سیلاب شده و مفقود شده اند که بیشترین تعداد خودروهای مزبور در روستای بابا رمضان شهرستان کلات بوده است.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است