مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

از قاتل تا منجی؛ یحیی در خدمت استقلال


گل‌محمدی در دو فصل اخیر، اولین بردهای استقلال را به این تیم هدیه داده است.

منتشر شده در تاریخ 1396/05/20 - 5 ماه پیش
وبسایت نود: گل‌محمدی در دو فصل اخیر، اولین بردهای استقلال را به این تیم هدیه داده است.
یحیی گل‌محمدی مسیری را برای استقلال هموار کرد که فصل قبل هم خودش این راه را رفته بود. منصوریان برای ثبت اولین بردش روی نیمکت استقلال در فصل گذشته، هفت هفته صبر کرد. تا این که بالاخره در هفته هفتم در ورزشگاه آزادی، یحیی استقلال را نجات داد. استقلال در آخرین روز تابستان ۹۵ موفق شد ذوب‌آهن را شکست دهد تا منصوریان را از خطر اخراج زودهنگام فراری دهد.
در این فصل هم اوضاع برای استقلال به همین شکل پیش رفت. تیم منصوریان در شروع فصل هیچ مسابقه‌اش را نبرد و حتی گل هم نزد. اما یک بار دیگر مهمانی از یحیی گل‌محمدی، پایان تیره‌روزی‌های استقلال بود. باز هم یحیی در آزادی اولین برد فصل استقلال را به این تیم هدیه داد. استقلال با شوت دیدنی سرور جپاروف، علاوه بر ثبت اولین گل فصل، اولین برد فصلش را در آزادی جشن گرفت.
این اتفاق در حالی رخ داده که یحیی تا قبل از دیدار فصل قبل مقابل استقلال، هیچ شکستی مقابل این تیم متحمل نشده بود. از ۹ تقابل گل‌محمدی و استقلال، پنج مرتبه تیم‌های یحیی پیروز شده بودند. ولی در دو فصل اخیر، دو شکست گل‌محمدی مقابل استقلال، اولین بردهای تیم منصوریان را رقم زد. حالا گل‌محمدی از قاتل استقلال به منجی این تیم تبدیل شده است.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است