Google Sponsorship Advertise

خرید شارژ و بسته اینترنتی همراه اول، ایرانسل و رایتل

شارژ نیاز دارید؟ بسته اینترنتی لازم دارید؟ با شارژل همه چی تو سه سوت!

میثاقیان: من مقصر باخت سیاه‌جامگانم


سرمربی تیم سیاه‌جامگان از شکست تیمش در دیدار مقابل فولاد خوزستان ابراز تأسف کرد.

منتشر شده در تاریخ 1396/05/20 - 4 ماه پیش
خبرگزاری تسنیم: اکبر میثاقیان، سرمربی سیاه جامگان بعد از رقم خوردن نخستین شکست تیمش در فصل جاری که مقابل فولاد خوزستان رقم خورد، گفت: تبریک می‌گویم یه تیم فولاد. ان‌شاءالله موفق باشند. بازی است و نمی‌شود در تمام بازی‌ها پیروز شویم. فولاد خیلی خوب بازی کرد، خصوصاً در نیمه اول و واقعاً به فولاد‌ی‌ها تبریک می‌گویم. خواست خدا بود ما امروز نبریم.
وی ادامه داد: چند موقعیت گلزنی خوب داشتیم، ولی خدا خواست تا این بازی را ببازیم و بچه‌های تیم‌مان شکست را هم درک کنند و بدانند که پیروزی راحت نیست. فوتبال است دیگر. همین بازیکنان هفته گذشته در رشت بهترین بازی را انجام دادند و الان نمی‌شود با یک شکست به آنها گفت ضعیف هستند. تمام تقصیرات این شکست گردن من است.
سرمربی تیم فوتبال سیاه‌جامگان درباره داوری این دیدار تصریح کرد: داور جوان است و باید از او حمایت کنیم. او هیچ تقصیری در بازی نداشت و مقصر این شکست من هستم. دوست دارم همان‌طور که در بردهای‌مان خوشحال می‌‌شویم در زمانی هم که می‌بازیم باید با هم صحبت کنیم و جواب یکدیگر را بدهیم. ما تیم خوبی هستیم و می‌توانستیم با پیروزی در این دیدار هفت امتیازی شویم، اما موفق نشدیم.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است