Google Sponsorship Advertise

خرید شارژ و بسته اینترنتی همراه اول، ایرانسل و رایتل

شارژ نیاز دارید؟ بسته اینترنتی لازم دارید؟ با شارژل همه چی تو سه سوت!

ناگفته های شوم 3 دختر از باغ ویلای پسر پولدار یک برج ساز تهرانی + عکس


مجله اینترنتی راه ما: دختران جوان با دیدن تصویر های مرد جوان که در کنار خودروی لوکس بود، فریب درخواست خواستگاری مرد برج ساز را می خوردند و در یک نقشه شوم اسیر خواسته سیاه وی می شدند.

منتشر شده در تاریخ 1396/05/20 - 4 ماه پیش
مرد جوان پس از دستگیری ادعا کرد که شکایت دختران به خاطر جواب منفی به خواستگاری آنها است و هیچ نقشه شومی در کار نبوده است.
اوایل امسال دختر دم بختی به ‏اداره پلیس رفت و عنوان کرد که ‏در دام خواستگار فریبکارش ‏گرفتار شده است.
وی در توضیح ‏ماجرا ‏گفت: مدتی قبل در تلگرام Telegram ‏پسرجوانی برایم پیام فرستاد. می ‏گفت در یکی از گروه های ‏تلگرامی با دیدن تصویر پروفایلم از ‏من ‏خوشش آمده و برایم پیام ‏فرستاده است.
او خودش را اشکان ‏معرفی کرد و مدعی شد که من شبیه ‏یکی از بازیگران موردعلاقه اش هستم. پیامش باعث شد که ‏وسوسه شوم و با او چت کنم اما ‏نمی دانستم او نقشه شومی در سر ‏دارد.
وی ادامه داد: تصویر پروفایل ‏‏اشکان در تلگرامش به نظر می ‏رسید که پولدار است چرا که تمام ‏لباس هایش مارک بود و کنار ‏خودروی بی ام و گرانقیمتی تصویر ‏‏انداخته بود که مدعی بود خودرو ‏را پدرش مدتی قبل به عنوان ‏هدیه برای جشن تولدش خریده ‏است. ارتباط من و اشکان ادامه ‏‏داشت تا اینکه با هم قرار ‏گذاشتیم و یکدیگر را ملاقات ‏کردیم.
حرفهایش حقیقت داشت و او با ‏خودروی بی ام و گرانقیمت در ‏محل قرار ‏حاضر شد و سرتا پا ‏مارک پوشیده بود از لباسش ‏گرفته تا ساعت 20میلیونی اش . ‏
وی ادامه داد: اشکان در جلسه ‏اول از من ‏خواستگاری کرد و گفت ‏نیتش فقط ازدواج است. می گفت ‏به دنبال دختری می گردد که به ‏خاطر پولش با او ازدواج نکند و ‏فقط ‏عاشقش باشد. طوری صحبت ‏می کرد که من اصلا به او مشکوک ‏نشدم.
نقشه شیطانی
دختر جوان مدتی به ‏ارتباطش با جوان بی ام و سوار ‏‏ادامه داد به خیال اینکه مرد رویاهایش را پیدا کرده و قرار است در کنار او به آنچه در زندگی آرزو داشته برسد. او اما خبر نداشت که خواستگارش در آخرین قرار ‏نقشه شومی در سر دارد.
شاکی ‏ادامه می دهد: در آخرین قرار ‏سوار خودروی اشکان شدم، قرار ‏‏بود در خیابان چرخی بزنیم اما ‏ناگهان اشکان تغییر مسیر داد و ‏به سمت اطراف تهران رفت. می ‏گفت بادوستش قرار دارد اما او ‏‏ناگهان وارد ویلایی مجلل در ‏حاشیه تهران شد.
می گفت ویلای ‏پدری اش است و تا لحظاتی بعد ‏یکی از دوستانش می خواهد پولی ‏‏که از او قرض گرفته را برایش ‏بیاورد. وی گفت: دقایقی بعد ‏دوستش رسید و آنها با تهدید مرا ‏در یکی از اتاق های ویلا زندانی ‏‏کردند. وقتی التماس کردم که ‏رهایم کنند، اشکان مرا به ‏بادکتک گرفت و با تهدید هردو به ‏من تجاوز Rape کردند. پس از آن به زور ‏مرا ‏سوار ماشین کرده و در حاشیه ‏جاده رهایم کردند.‏
شروع تحقیقات
وقتی این شکایت مطرح ‏شد، ‌ماموران اداره شانزدهم پلیس ‏آگاهی تهران به دستور قاضی آرش ‏سیفی بازپرس شعبه چهارم دادسرای جنایی پایتخت تحقیقات خود را شروع ‏کردند. ‏همچنان که جست و جو ‏برای به دام انداختن اشکان ادامه ‏داشت، دو شکایت مشابه دیگر از ‏خواستگار بی ام وسوار پیش روی ‏تیم ‏تحقیق قرار گرفت. دو دختر ‏دم بخت دیگر همانند نخستین ‏شاکی در دام تلگرامی پسرشیک ‏پوش گرفتار شده و او با کشاندن ‏طعمه ‏هایش به باغ ویلایی در ‏اطراف تهران، هردو را قربانی ‏نقشه شیطانی خود کرده بود. ‏
من بی گناهم
کارآگاهان وقتی پی بردند که ‏خواستگار بی ام و سوار به صورت ‏سریالی طعمه هایش را به دام می ‏اندازد با کمک آنها و انجام ‏‏اقدامات اطلاعاتی مدتی قبل ‏وی را درشمال تهران دستگیر ‏کردند. او که برج ساز است و به ‏همراه پدرش کار می کند اصرار ‏‏داشت که بی گناه است. او حتی ‏در مواجه حضوری با شاکیان باز ‏هم جرم Crime خود را نپذیرفت.
‏پسرجوان در تحقیقات چنین گفت: با دختران جوان از طریق ‏گروه های تلگرامی آشنا شدم و ‏‏همه آنها وقتی متوجه شدند که ‏من پولدارم و ماشین زیر پایم بی ‏ام و میلیاردی است دیگر رهایم ‏نمی کردند و حتی خودشان ‏‏پیشنهاد ازدواج را مطرح می ‏کردند. اما وقتی من رهایشان کردم ‏و به خواستگاری شان نرفتم با هم ‏دست به یکی کردند تا با شکایت از من ‏‏آبرویم را به بازی بگیرند. حتی ‏یکی از آنها پیغام فرستاده که اگر ‏‏230 میلیون تومان به حسابش ‏بریزم رضایت می دهد تا من ‏آزاد ‏شوم.
وی ادامه داد: من نه اتهام ‏آدم ربایی را قبول دارم و نه تجاوز ‏را. هر 3 دختری که از من شکایت ‏کردند خودشان با میل ‏خودشان ‏به باغ ویلای من آمدند چون می ‏خواستند قلیان بکشند و سگ ‏هایی که تازه برای ویلا خریده ‏بودم را ببیند. یکی از آنها هم ‏ادعا ‏کرده که دوست من هم بوده اما او ‏ساکن ویلای همسایه بوده که روز ‏حادثه به آنجا آمد و با ما قلیان ‏کشید، ‌ همین. ‏
بنا به این گزارش، متهم با سپردن قرار وثیقه آزاد شد و تحقیقات برای صحت ادعاهای 3 دختر جوان و مرد بی ام و سوار ادامه دارد. ..
اخبار اختصاصی مجله اینترنتی راه ما را از دست ندهید:
او بیگناه بود وقتی شوهر کرد من دنبال ارتباط شیطانی بودم و به خانه اش رفتم و ...
آخرین دست نوشته شهید بی سر مدافع حرم + عکس
صبح شوم عروسی / داماد چرا عروس را به باد کتک گرفت؟
سارا ازدواج کرده بود ولی علی از او همان ارتباطی را که زمان مجردی داشت می خواست و ...
قتل ناموسی در ملارد / دوست صمیمی ام با همسر و خواهرم همزمان ارتباط شوم داشت!
این فکر که شاهرخ با زنم ارتباط شوم دارد خیلی اذیتم می کرد تا اینکه ...
سمیرا دوست دخترم بود و تیپ می زد و سوار ماشین های مدل بالا می شد که ...
کتک کاری کا مجله اینترنتی راه مان فرودگاه با یک مسافر + فیلم
ماهی گیری که شکار یک مار شد + فیلم و عکس
اعدام برای یک زن 29 ساله به خاطر شکنجه بی رحمانه دختر خاله 10 ساله اش + عکس
حمله بازیکن تراکتور با چاقو به بازیکن پیکان در هتل المپیک + عکس
گوینده معروف رادیو درگذشت + عکس
حکم اعدام عروس در تهران + عکس
فیلم لحظه زنده به گور کردن یک زن پس از مرگ همسرش + عکس
دوستم پیشنهاد شرم آوری داد و ... / او گفت زنم را طلاق دهم چون با او ارتباط دارد!
50 هزار تومان دادم و وارد خانه فساد شدم وقتی زن جوان را در آن وضعیت دیدم ... +عکس
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است