Google Sponsorship Advertise

خرید شارژ و بسته اینترنتی همراه اول، ایرانسل و رایتل

شارژ نیاز دارید؟ بسته اینترنتی لازم دارید؟ با شارژل همه چی تو سه سوت!

دفاع تمام قد گواردیولا از تابستان پُرخرج سیتی


پپ گواردیولا، سرمربی اسپانیایی سیتی در کنفرانس مطبوعاتی دیدار اول فصل برابر برایتون حضور پیدا کرد.

منتشر شده در تاریخ 1396/05/20 - 4 ماه پیش
ورزش سه: پپ گواردیولا، سرمربی اسپانیایی سیتی در کنفرانس مطبوعاتی دیدار اول فصل برابر برایتون حضور پیدا کرد.
با توجه به سپری کردن تابستانی پر از خریدهای بزرگ، انتظارات از سیتی و گواردیولا به شدت افزایش یافته است.
شرایط بازیکنان: "گوندوغان و مندی در این دیدار غایب هستند اما من فکر می کنم که مصدومیت آنها طولانی نیست و به زودی باز خواهند گشت."
فصل جدید لیگ برتر: "تجربه من در دوران مربیگری به من ثابت کرده که مقطع آغازین فصل دشوارترین مقطع به شمار می آید. من فصل قبل هم دشواری های لیگ برتر را حس کردم و معمولا چند بازی اول شرایط بسیار پیچیده ای دارد اما ما برای پیروز شدن تلاش خواهیم کرد.
فصل گذشته در اولین کنفرانس مطبوعاتی من نیز از سیتی به عنوان یکی از مدعیان قهرمانی نام برده شد اما در نهایت 15 امتیاز با صدر فاصله داشتیم پس می بینیم که مدعی بودن در ابتدای فصل اهمیتی ندارد. امسال نیز اوضاع همینگونه بوده و چیزی تغییر نکرده است."
خریدهای جدید و افزایش انتظارت از سیتی: "فشاری که احساس می کنم همانند گذشته است. باید ببینیم در انتهای فصل چه اتفاقاتی رخ خواهد داد زیرا هر دیدار دشواری های خاص خود را دارد.
اگرچه ما مبالغ زیادی خرج کردیم اما این اتفاق در مورد همه تیم ها رخ داده است. ما سعی کردیم ترکیب سیتی را جوان تر ساخته و تیمی برای 5 سال آینده بسازیم. باید ببینیم که تا پایان بازار تابستانی چه اتفاقاتی رخ خواهد داد. امیدوارم فصل آینده هم سرمربی سیتی باشم و آن موقع خواهیم دید که به اندازه تابستان امسال خرج نخواهیم کرد.
به نظر من سیتی فصل آینده یک، دو یا سه بازیکن خواهد خرید زیرا بازیکنان فعلی ترکیب 5 سال آینده را تشکیل داده اند. ما یکی از مسن ترین ترکیب های لیگ برتر را در اختیار داشتیم پس تصمیم به تزریق انرژی به بدنه تیم گرفتیم."
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است