مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

فیلم طغیان رودخانه ماسوله + تصاویر


مجله اینترنتی راه ما: وقوع سیل در فومن موجب طغیان رودخانه ماسوله رودخان در بخش سردار جنگل این شهرستان و آسیب به 20 دهنه پل ارتباطی شد.

منتشر شده در تاریخ 1396/05/20 - 6 ماه پیش
فرماندار فومن ظهر امروز در جریان بازدید از وضعیت سیل این شهرستان اظهار کرد: وقوع سیل موجب قطع ارتباط سه روستای فومن شده است.
اسماعیل قربانزاده راه ارتباطی روستاهای چیول‌کش، کمال محله و درفشه را بر اثر وقوع سیل مسدود اعلام کرد و افزود: سیل به 20 دهنه پل Bridge ارتباطی و تعدادی سر دهنه‌ها و انهار بخش کشاورزی در سردار جنگل این شهرستان آسیب زده است.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان نیز در این بازدید اظهار کرد: به دنبال بارش شدید باران و جاری شدن سیل در فومن و رودبار امدادگران جمعیت هلال احمر امدادرسانی کردند.
جمشید محمدی افزود: به دنبال طغیان رودخانه‌ها و جاری شدن سیل در شهرک تاریخی ماسوله، قلعه رودخان و برخی از روستاهای فومن و رودبار، بلافاصله شش تیم متشکل از 30 نفر از امدادگران جمعیت هلال احمر به همراه تجهیزات و امکانات کامل امدادی به مناطق سیل زده اعزام شدند.
وی خاطرنشان کرد: با احتمال آبگرفتگی در سطح وسیع‌تر در روستاهای اطراف، امدادگران با ایجاد سد و انحراف مسیر آب درصدد مهار سیل در این مناطق هستند.
به گفته این مسئول، با توجه به شرایط آب و هوایی، آماده‌باش نیروهای امداد و نجات هلال احمر تا عادی شدن شرایط همچنان ادامه می‌یابد...
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است