مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

پیام تلگرامی شهیندخت ملاوردی به همکارانش/ به پایان آمد این دفتر حکایت همچنان باقی است


مجله اینترنتی راه ما: معاون سابق رییس جمهور در امور زنان و خانواده در کانال تلگرامی خود با انتشار پیامی مبنی بر خداحافظی خویش از همکاران نوشت: به پایان آمد این دفتر، حکایت همچنان باقی است.

منتشر شده در تاریخ 1396/05/20 - 6 ماه پیش
به گزارش گروه اجتماعی  مجله اینترنتی راه ما از کانال تلگرامی دستیار رییس جمهوری در امور حقوق شهروندی، شهیندخت مولاوردی در ادامه این پیام آورده است: اینک که در آستانه تشکیل دولت دوازدهم که با شعار آزادی Freedom ، امنیت، آرامش و پیشرفت توانست میلیونها زن و مرد ایرانی را خالق حماسه ای دیگر نماید، آماده تحویل مسئولیتی می شوم که با حسن اعتماد ریاست محترم جمهور در دولت یازدهم بر عهده ام بود. 
وی می افزاید: لازم میدانم ضمن قدردانی از تک تک همکاران خوبم در معاونت امور زنان و خانواده و هم چنین مشاورینم در امور مختلف و دبیران کارگروههای تخصصی معاونت، از کلیه همراهان در سراسر کشور؛از مدیران کل و مشاوران و کارشناسان امور زنان و خانواده وزارتخانه ها، مدیران کل و کارشناسان امور زنان و خانواده استانداریها، معاونان سیاسی امنیتی استانها که ریاست کارگروههای تخصصی امور زنان و خانواده را بر عهده دارند، فعالین نهادهای مدنی و بویژه سازمانهای مردم نهاد زنان و خانواده تشکر نموده و تاکید نمایم که بدون این همراهی و همدلی طی این طریق پر چالش میسر نبوده و اگر رهاوردی هم در این دوره عاید حوزه زنان و خانواده شده است همه این عزیزان در آن سهمی دارند.
دستیار رییس جمهوری در حقوق شهروندی در ادامه آورده است: اکنون که با خاطری آسوده این سنگر را به خواهر عزیز و توانمندم خانم معصومه ابتکار می سپارم ضمن عرض تبریک به ایشان و به حسن انتخاب ریاست محترم جمهور، برایشان آرزوی موفقیت روزافزون دارم.از فرصت استفاده کرده و با عرض تبریک و آرزوی موفقیت برای خانم دکتر جنیدی معاون محترم حقوقی رییس جمهور، از زحمات، تلاشها و پیگیریهای مجدانه خانم دکتر امین زاده در زمان مسئولیتشان تقدیر نموده و مزید توفیقاتشان را از خداوند متعال آرزو نمایم.
بنا به این گزارش، رییس جمهوری چهارشنبه گذشته، در حکمی مولاوردی را به عنوان دستیار رییس جمهوری در امور حقوق شهروندی منصوب کرد.  ..
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است