مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

محبوب‌ترین بازیکن منصوریان؛ استثنا بین ده نفر


بین مهره‌های تهاجمی پرتعداد منصوریان، فقط یک نفر در این تیم جایگاه ثابتی دارد.

منتشر شده در تاریخ 1396/05/20 - 6 ماه پیش
وبسایت نود: نتیجه نگرفتن استقلال در دو بازی ابتدایی و ناتوانی آن‌ها در گلزنی، باعث شد منصوریان یک بار دیگر ترکیب تیمش را تغییر دهد و امشب، با ترکیب تهاجمی متفاوت از بازی قبل وارد زمین شود.
سیستم منصوریان در این فصل، ۴ بازیکن تهاجمی همزمان در زمین دارد که فقط یکی از آن‌ها، هر سه هفته ابتدایی در ترکیب اصلی استقلال به میدان رفته است. خسرو حیدری فقط بازی اول در خط هافبک به میدان رفت، جپاروف هفته اول نیمکت نشین بود، بیت سعید هفته پیش مقابل استقلال خوزستان روی نیمکت نشست، سجاد شهباززاده وضعیتی شبیه او داشت و علی قربانی، فقط مقابل استقلال خوزستان فیکس بازی کرد. جابر انصاری هم دو بازی اول در ترکیب اصلی قرار گرفت و امروز، از ترکیب منصوریان خارج شده است. بازیکنانی مثل جباری، اسماعیلی و قائدی هم هنوز در ترکیب اصلی قرار نگرفته‌اند.
تنها بازیکن ثابت خط هجوم استقلال در این سه بازی، داریوش شجاعیان بوده است. بازیکنی که به عنوان گرانترین بازیکن تاریخ لیگ، البته بر اساس ارقام رسمی به استقلال پیوست و منصوریان رضایت بیشتری از بازی او نسبت به دیگر بازیکنان هجومی تیمش دارد.
شجاعیان در دو بازی ابتدایی استقلال، نتوانست کمکی به گلزنی این تیم بکند و با نمره‌های ۳، ۵ و ۳، کارنامه موفقی هم نداشت اما هنوز، محبوب‌ترین بازیکن منصوریان محسوب می‌شود. مهره‌ای که سرمربی استقلال امیدوار است بتواند امشب، طلسم گل نزدن تیمش را بشکند.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است