مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

حضور کیت بلانشت در کنار بازیگر فیلم جدید اصغر فرهادی+عکس


مجله اینترنتی راه ما: "ارن سورکین" فیلمنامه نویس مطرح هالیوود که آثاری همچون "مانی بال"، "مردان خوب" و "شبکه اجتماعی را در کارنامه دار این بار در حال نگارش فیلم‌نامه‌ای است که نگاهی به زندگی خصوصی و حرفه‌ای لوسیل بال می‌اندازد.

منتشر شده در تاریخ 1396/05/20 - 5 ماه پیش
"ارن سورکین" فیلمنامه نویس مطرح هالیوود که آثاری همچون "مانی بال"، "مردان خوب" و "شبکه اجتماعی را در کارنامه دار این بار در حال نگارش فیلم‌نامه‌ای است که نگاهی به زندگی خصوصی و حرفه‌ای لوسیل بال می‌اندازد.
"کیت بلانشت" یکی از مالکان پروژه به احتمال فراوان نقش اول این فیلم را ایفا خواهد کرد. درام زندگینامه‌ای لوسیل بال را به دست بیاورد که هنوز عنوانی برایش انتخاب نشده است.
خاویر باردم محتمل‌ترین گزینه برای بازی در نقش شوهر بال است. باردم به زودی بازی در جدیدترین فیلم اصغر فرهادی Asghar Farhadi را در برنامه دارد. سورکین برای نگارش فیلم‌نامه از خاطرات هر دوی این شخصیت‌ها الهام می‌گیرد.
بلانشت به تازگی بازی در نقش هِلا، زن شرور بلاک‌باستر جدید مارول "تور: راگناروک" پشت سر گذاشته و سورکین اولین تجربه‌ کارگردانی‌اش را با "بازی مالی" پشت سر خواهد گذاشت که جسیکا چستین در آن بازی خواهد کرد.
بلانشت و سورکین آخرین چهره‌های شاخصی هستند که سر از «آمازون استودیوز» درمی‌آورند. "شهر گم‌شده‌ی زد" و "ناخوشی بزرگ" از مهم‌ترین فیلم‌هایی هستند که این کمپانی اخیراً روانه‌ی اکران کرده است...
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است