مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

خشم باشگاه موناکو از درخواست عجیب امباپه


در فرانسه و اسپانیا می گویند که امباپه با رد پیشنهاد رئال و من سیتی در آستانه پیوستن به پی اس جی قرار دارد.

منتشر شده در تاریخ 1396/05/20 - 6 ماه پیش
ورزش سه: در فرانسه و اسپانیا می گویند که امباپه با رد پیشنهاد رئال و من سیتی در آستانه پیوستن به پی اس جی قرار دارد.
وقتی پی اس جی نیمار را با رقم 222 میلیون یورو از بارسلونا به خدمت گرفت، کمتر کسی تصور می کرد این باشگاه به دنبال یک خرید نجومی دیگر برود ولی دلارهای نفتی مالکان قطری و دوپینگ مالی از سوی نهادهایی در کشور قطر، به ناصر الخلیفی این اجازه را داده است تا اکنون برای جذب امباپه، ستاره 18 ساله موناکو اقدام کند.
امباپه بارها از علاقه خود به رئال و رونالدو صحبت کرده و تا همین چند هفته پیش بسیاری انتقال او به جمع کهکشانی ها را قطعی می دانستند ولی رفتن او به رئال به نوعی مشروط به جدایی یکی از سه ضلع مثلث BBC بود. اتفاقی که هرگز رخ نداد تا امباپه ناامید از رئال به سراغ پیشنهادات دیگر خود برود.
طبق ادعای اکیپ، پی اس جی حاضر است به وی سالانه 18 میلیون یورو حقوق خالص پرداخت کند ضمن اینکه 160 +20 میلیون یورو نیز به موناکو پرداخت خواهد کرد. نشریه مارکا از قطعی بودن این انتقال خبر داده ولی باشگاه موناکو توافق با پی اس جی را رد کرده است.
امروز اکیپ هم گزارش داد که مسئولان موناکو به شدت از امباپه دلخور هستند چرا که در پاسخ به پیشنهاد تمدید قرارداد گفته است که سالانه 17 میلیون یورو حقوق می خواهد به عبارتی نزدیک به 8 برابر حقوقی که او سال گذشته دریافت کرده است.
در موناکو پرداخت چنین رقمی را کاملا غیرمعقولانه می دانند و از سوی دیگر انتقال او به تیم رقیب مستقیم شان «پی اس جی» را نیز نوعی خودکشی ورزشی تلقی می کنند. با این اوصاف باید دید در روزهای باقیمانده تا پایان نقل و انتقالات سرنوشت امباپه در چه تیمی رقم خواهد خورد.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است